Продавець СПДФЛ Ключко розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
286 відгуків

Королівські

Королевська герань відома любителям домашніх рослин як «Королівська пеларгонія» і славиться своєю примхливістю. Країна походження – Південна Америка, і тому звикла пеларгонія до жаркого клімату з вологим повітрям. Правила догляду за нею в домашніх умовах можна дізнатися на цій сторінці. Класична королевська герань являє собою квітку або невеликий густий кущ з розгалуженим стеблами. Форма листа – кругла, зі злегка лопатевими краями і характерним запахом герані. Квіти схожі на сферичні парасольки, стебла тонкі і довгі. Забарвлення їх залежить від сорту: від білосніжного для темно-фіолетового. В домашніх умовах королевська герань росте до 50 см. При правильному догляді цвісти вона буде з початку весни до кінця літа.

Діаметр самого квітки близько 5-7 сантиметрів. У бутоні верхні пелюстки накладаються на нижні зразок віяла. Форма і колір їх дуже різноманітні. Зустрічаються сорти з білими, фіолетовими, ліловими квітками. Немає, мабуть, такого відтінку червоного кольору, в який би не були забарвлені квітки королівської пеларгонії. Бутони бувають однотонними або з контрастними включеннями по центру. За своєю формою вони можуть бути простими і махровими, з рівним, хвилястим або гофрованим краєм. Квіти прекрасно виглядають на фото.

Догляд в домашніх умовах за королівською квіткою не такий і простий. При найменших порушеннях правил вона перестає цвісти. Погано росте пеларгонія в тіні, але й прямого сонця не любить: листя можуть отримати опіки. Недолив або перелив однаково згубно діють на квітку. Рослина можуть вражати хвороби і шкідники. Ось основні правила догляду, яких пеларгонія королівська вимагає в домашніх умовах.

  • Світло. Пеларгонія королівська любить багато світла, тоді вона цвіте довго і рясно. Можна поставити її навіть на південному підвіконні, тільки потрібно стежити, щоб прямі промені сонця не обпекли листя. Взимку рослину потрібно виділяти додатково, так як внаслідок нестачі світла стебла занадто сильно витягуються.
  • Температура. Летом температура в помещении не должна превышать 24 градуса. Зимой герани необходим период покоя, который возможен только при 12-15 градусах. Если его не соблюсти, растение цвести не будет. То же самое может случиться при перегреве или если поставить горшок на сквозняке.
  • Полив. Цветок любит влагу, потому поливать его нужно обильно. Между двумя поливами верхний слой земли должен чуть подсохнуть. Некоторые цветоводы советуют лить воду не в горшок, а в поддон. Водичка должна хорошо отстояться, можно использовать для полива воду кипяченую.
  • Влажность. Если в комнате не слишком сухо, опрыскивать герань не нужно. Она боится попадания капель воды на листья и цветы.
  • Удобрения. Подкормку следует проводить весной и летом в период цветения. Лучше всего использовать удобрения с большим содержанием калия и фосфора, тогда цветение можно продлить на несколько недель. Вносить их следует один раз в четырнадцать дней.
  • Почва. Королевская герань любит почву нейтральную или со слабой щелочной реакцией. Чтобы снизить кислотность, советуют подсыпать в горшок немного золы, которая станет и хорошим удобрением. Обязательно нужно обеспечить правильный дренаж, чтобы в вазоне не застаивалась вода.

Если правильно обеспечить уход в домашних условиях, пеларгония будет цвести каждый год по нескольку месяцев. Несмотря на все трудности, многие обладатели этого растения очень довольны, что приобрели его, ведь красота цветков стоит того, чтобы приложить немного усилий при выращивании этого вида герани

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner